Erjona vjen atraktive me pozat me bikini nga Ibiza

0
170

Erjona Sulejmani është duke i shijuar pushimet në Ibiza të Spanjës, nga ku nuk ka hezituar të sjellë imazhe për fansat e saj.

Modelja shqiptare përcillet nga më shumë së 316 mijë ndjekës në Instagram dhe në profilin e saj nuk mungojnë fotografitë që ngacmojnë imagjinatën.

Ndërkohë që po i shijon pushimet, ajo ka qenë aktive me shpërndarjen e fotografive që tregojnë figurën mbresëlënëse trupore.

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

Bukuroshja, e cila është nënë e një djali, ka pozuar para një pishine duke theksuar linjat e saj me bikini.

Edhe në ditët e kaluara, Erjona ka publikuar fotografi me bikini duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/erjona_sulejmani)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here