Moti sot në Maqedoni

0
67

Në Shkup do të mbaj mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare.

Pasdite do të ketë kushte për reshje të shpejta të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima.

Temperatura minimale do të zbresë deri në 14 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 30 gradë.

Pason një periudhë me mot kryesisht stabil dhe i ngrohtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here