Madonna vazhdon të këmbëngulë se nuk i është nënshtruar ndërhyrjes estetike, por fotografitë tregojnë të kundërtën

0
58

Madonna dhe djali i saj, David, ditë më parë ndoqën një ndeshje boksi midis Gervonta Davis dhe Roland Romero, ndërsa të dy tërhoqën vëmendjen e publikut: ajo nga pamja e fytyrës, kurse ai nga mënyra se si ishte veshur.

Edhe pse këngëtarja pretendon me këmbëngulje se nuk i është nënshtruar ndërhyrjes estetike, fotografitë tregojnë të kundërtën.

Fansat besojnë se 63-vjeçarja e ka tepruar duke injektuar botoks dhe duke vendosur implante.

(Foto: Screenshot/Twitter)

Si mund të jemi të sigurt që kjo është Madonna? Ajo nuk i ngjan vetes”; “Ajo duket si një jashtëtokësore” – janë disa nga komentet në Twitter.

Kujtojmë që para disa ditësh, Instagrami e bllokoi për shkak të publikimit të fotografive eksplicite, ndërsa mbretëresha e muzikës pop pohon se qe një kohë të gjatë, ky rrjet social tenton ta censurojë.

(Foto: Screenshot/Twitter)

Në anën tjetër, djali i saj 16-vjeçar, të cilin e adoptoi nga Afrika kur ishte 13 muajsh, veshi një fustan Adidas në meçin e lartpërmendur duke nxitur reagime të ndryshme. /Telegrafi/

(Foto: Screenshot/Twitter)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here