Rina Balaj sjell poza me bikini pas lansimit të klipit të ri

0
76

Ditë më parë, Rina Balaj lansoi këngën e re në bashkëpunim me partnerin e saj, Sin Boy.

“Si ti” është titulli i këngës së re që ka ardhur me teksti të shkruar nga vet këngëtarja me prodhim të Nart Kelmendit dhe xhirim nën drejtimin e Alpha Films.

Vetëm një ditë pas lansimit, videoklipi muzikor është shikuar mbi gjysmë milion herë në YouTube.

Ndërsa gjatë ditës së mërkurën, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në Instagram nga pushimet, në të cilat ka pozuar me bikini.

“Jam bërë si ti”, është përshkrimi i fotografive që i referohet tekstit të këngës. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here