Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots, Bardhi nesër në Shkup

0
86

Nesër me datë 3 Qershor në Sheshin “Skënderbeu” – Shkup do të mbahet koncert me yjet e estradës me rastin e 20 vjetorit të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Festa do të fillojë në ora 20:30, ku të ftuar për të argëtuar publikun do të jenë Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots dhe Bardhi.

20 vjet bashkë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here