​Kosova merr pjesë në turneun ndërkombëtar të boksit në Maqedoninë e Veriut – Indeksonline.net

0
80

Kosova do të jetë pjesë e një tjetër turneu të rëndësishëm ndërkombëtar në boks.

Me ftesë të Federatës së Maqedonisë së Veriut, Kosova do të marr pjesë në turneun ndërkombëtar “Miroslav Petroviç” në Kumanovë me 4 qershor 2022.

Kosova në këtë turne do të përfaqësohet me 3 boksier, Lekë Juniku në kategorinë 71 kilogramë, Remzo Mustafiç 8kg dhe Shpejtim Shabani në kategorinë 92 kilogramë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here