Barcelona prezanton fanelat e reja, kthehet 20 vite prapa – Indeksonline.net

0
77

Barcelona ka prezantuar fanellat e reja për edicionin 2022/23.

Këto fanela Barcelona do ti përdorë në terrenet si vendase.

Fanella e re e Barcelonës është me ngjyrë kaltër mbyll me vijat e ngjyrave tradicionale kuqe dhe kaltër normal.

Pak a shumë, fanela ngjason me atë të edicionit 2002-2003.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here