Kejvina Kthella me paraqitje provokuese për festën e ditëlindjes së 27-të

0
96

Modelja e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, ditën e djeshme (e enjte) ka festuar ditëlindjen e 27-të.

Ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, ndjekësit e po ashtu edhe nga familjarët.

Megjithatë, biondja ka organizuar një festë për ditëlindje së bashku me mikeshat e ngushta.

Kejvina Kthella (Foto: Instagram)

E njëjta duket se ka festuar në një nga bregdetet shqiptare, në bazë të disa pamjeve që janë publikuar.

Bukuroshja ka zgjedhur të duket provokuese, në një set bikinish të tejdukshme blu, bardhë dhe kafe.

Kejvina Kthella (Foto: Instagram)

“Të fillojë ndeja”, ka qenë shkrimi që mikja e saj, Arta Elezaj, ka shkruar në njërën nga postimet që hodhi në InstaStory.

Kejvina kujtojmë që mori famën si velinë në emisionin “Xing me Ermalin”. /Telegrafi/

Kejvina Kthella (Foto: Instagram)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here