Kylie Jenner duket mahnitëse në kostumin e larjes ngjyrë argjendi, ndërsa thekson linjat e trupit

0
92

Kylie Jenner publikoi dy fotografi me rroba banje në llogarinë e saj zyrtare në Instagram të premten në mëngjes.

Miliarderja 24-vjeçare kishte veshur një kostum banje me një ngjyrë argjendi me shkëlqim, ndërsa ishte shtrirë në një varkë, shkruan DailyMail.

Nëna e dy fëmijëve tha se ishte në një ‘liqen’ që dukej të ishte Liqeni Powell, një rezervuar artificial në lumin Kolorado në Utah dhe Arizona.

Në një moment ylli u pa duke u tubuar me disa nga miqtë e saj, duke përfshirë Fai Khadra, ndërsa ajo tha se “mendonte se i humbi gishtat” pasi u mbajt aq fort pas tubit. Dhe ajo është fotografuar gjithashtu duke notuar në ujin e pacenuar.

Vendasja e Calabasas, Kaliforni i kishte lidhur flokët e saj të zeza në një bisht, dhe e mbajti larg diellin me një palë syze dielli të zeza me disa unaza argjendi.

Ylli nuk ka pozuar shumë me rroba banje që kur ajo mirëpriti në jetë fëmijën e saj të dytë, një djalë, më 2 shkurt.

Dhe ajo nuk është parë në promovimin e koleksionit të saj “Kylie Swim”, i cili ende po lulëzon me shitje të larta, pavarësisht komenteve të ndryshme.

Kylie u pa për herë të fundit e veshur me një triko ngjyrë rozë me rrjetë me çorape dhe çizme të kuqe me shkëlqim deri në kofshë, të cilat nxirrnin në pah figurën e saj të pabesueshme të trupit.

Veshja e saj ishte e ndërlikuar.

Jenner kishte veshur një triko rozë me rrjetë me mëngë të gjata që kishte doreza. Pjesa ishte e veshur mbi çorapet e saj rozë me rrjetë. Së bashku dukej sikur formonin një xhaketë.

Këto postime vijnë pasi Jenner mbështeti të dashurin e saj, Travis Scott, teksa ky i fundit shënoi rikthimin e tij me një performancë në Billboard Music Awards në mes të majit.

Ajo e shoqëroi atë në tapetin e kuq, në MGM Grand Garden Arena në Las Vegas me vajzën e tyre Stormi, katër vjeçe, ndërsa përgatitej të dilte në skenë për koncertin e tij të parë televiziv që kur 10 persona u vranë në festivalin muzikor “Astroworld” në Teksas vitin e kaluar, gjatë interpretimit të tij. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here