Kosovë – Greqi, ky ishte lojtari dhe dështimi i ndeshjes – Indeksonline.net

0
76

Kosova është mposhtur nga Greqia me rezultat minimal 0-1 në ndeshjen e fazës së dytë të Ligës së Kombeve.

Sipas Whoscored, Fidan Aliti ishte lojtari më i dobët në ndeshje me notën 4.8 së bashku me Muric 5.4.

Autori i golit, Bakasetas është zgjedhur lojtari më i mirë në ndeshje me notën 8.0. /IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here