Pete Davidson shihet në shoqëri të djalit të Kim Kadrashian dhe Kanye West teksa ish-çifti vazhdojnë dramën e kujdestarisë për fëmijët

0
77

Pete Davidson u fotografua duke mbajtur për dore Saint West në qendrën tregtare “The Grove” të shtunën në Los Angeles, në një dalje pa të dashurën Kim Kardashian.

Komiku dhe aktori 28-vjeçar u pa me djalin gjashtëvjeçar të Kardashian dhe Kanye West në pamjet e siguruara nga TMZ duke vizituar një kioskë dhe më pas restorantin “The Cheesecake Factory”.

Pamja vjen pas dramës së kujdestarisë në fillim të këtij viti, kur West akuzoi ish-gruan e tij se ia kishte vështirësuar reperit të shihte fëmijët e tij.

Dëshmitarët okularë i thanë medias se Kardashian, e cila ka qenë e përfshirë në mënyrë romantike me ish-yllin e “Saturday Night Live” që nga tetori i kaluar, nuk ishte me Davidson dhe Saint në ekskursionin e fundjavës, duke demonstruar besimin tek i dashuri i saj, shkruan DailyMail.

Davidson bleu një kapelë në shëtitje për Saint, i cili është djali i madh i Kardashian dhe West; ish-bashkëshortët janë gjithashtu prindër të vajzave North, tetë vjeç dhe Chicago, katër vjeç dhe djalit Psalm, tre.

Dëshmitarët okularë i thanë TMZ se asnjë nga vëllezërit e motrat e Saint nuk ishte i pranishëm në shëtitje.

Davidson, i cili ka luajtur në filma si “I Want You Back”, “The Suicide Squad” dhe “The King of Staten Island”, është parë duke u lidhur me fëmijët e Kardashian në raste të mëparshme, pasi ai dhe North u panë në një shëtitje me një automjet elektrik ‘Moke’ ngjyrë rozë prillin e kaluar.

Muajin e kaluar, dolën spekulime se Davidson kishte inicialet e Kim dhe katër fëmijëve të saj të bërë tatuazh në qafë, pasi ai u pa me një tatuazh të ri ku shkruhej: KNSCP.

Ndërkohë, West ka shprehur zemërimin e tij ndaj Davidson që kur ishte në lidhje me Kardashian dhe e tërhoqi atë në dramën rreth marrëveshjes së kujdestarisë së tyre në fillim të këtij viti, duke i dhënë atij pseudonimin tallës ‘Skete’.

Në shkurt, këngëtari fitues i “Grammy” ndau një mesazh me tekst që pretendonte se Davidson i kishte dërguar në lidhje me marrëdhënien e tij me fëmijët e Kardashian.

“Unë kurrë nuk do t’i pengoja fëmijët tuaj. Është një premtim. Mënyra se si ju shkoni për të rritur fëmijët tuaj është biznesi juaj dhe jo imi. Shpresoj që një ditë t’i takoj ata dhe të jemi të gjithë miq”, shkruhej në mesazh.

West në mars publikoi një video të animuar për këngën e tij “Eazy” në të cilën ai përshkruante veten duke kryer akte të dhunshme kundër një personazhi që i ngjante Davidson.

West gjithashtu u shfaq në mediat sociale në mars dhe tha se ishte ‘me të vërtetë i shqetësuar’ që Davidson do të lidhte Kimin ‘me drogën’, duke shtuar, ‘Ai është në rehabilitim çdo 2 muaj’. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here