Zeneli me “Hixhame” për ndeshjen kundër Greqisë – Indeksonline.net

0
80

Arbër Zeneli u rikthye në Kombëtare pas një kohe të gjatë dhe duket se është rikthyer në formë.

Ylli i Reims luajti rreth 60 minuta në ndeshjen ndaj Greqisë në “Fadil Vokrri”, shkruan Indeksonline.

Zeneli për këtë ndeshje ishte përgatitur me “Hixhame” për këtë ndeshje.

Hixhame është një terapi me kupa që pastron gjakun dhe ka prejardhje nga Lindja. /IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here