Ana Kabashi mahnit me fustan të zi të shkurtër

0
96

E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Ana Kabashi merr vëmendjen e fansave sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Publikimet e saja shpërndahen vazhdimisht në faqet rozë, duke qenë se këngëtarja ka linja të admiruara.

Kësaj radhe, Ana vjen me një set fotografish të realizuara, ndërkohë që ka të veshur një fustan të zi që vë në pah hiret e saj.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Mijëra ndjekës i kanë pëlqyer imazhet e postuara dhe artistja ka marrë komplimente të shumta për dukjen.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Ndryshe, kënga e fundit e Anës mban titullin “Për dashni” që u postua para një muaji. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/annakabashi)

(Foto: Instagram/annakabashi)

(Foto: Instagram/annakabashi)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here