Grubi mori pjesë në hapjen solemne të “Austrian Palace Hotel”

0
84

Sot në Shkup u hap edhe një hotel, Austrian Palace Hotel. Në hapjen solemne mori pjesë edhe zv/kryeministri i parë Grubi.

Kënaqësi të merrja pjesë sot në hapjen solemne të Austrian Palace Hotel, një ambient jashtëzakonisht i bukur dhe atraktiv që do të mirëpresë shumë qytetarë të vendit dhe turistët që në numër të madh po vizitojnë Shkupin tonë.

Përgëzova pronarët e hotelit për investimin që padyshim se paraqet kontribut të vlefshëm në zhvillimin e turizmit, modernizimin e shërbimeve hotelierike dhe hapjen e vendeve të reja të punës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here