“Open Balkan” në Ohër, Kovaçevski sot shtron darkë për Ramën, Abazoviqin dhe Vuçiqin

0
85

Kultura dhe turizmi do të jenë në fokus të iniciativës Ballkani i Hapur që sot dhe nesër do të mbahet në Ohër.Për sot është paraparë darkë pune të kryeministrave të Maqedonisë së Veriut Dimitar Kovaçevski, të Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, të presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, të kryeministrit të malit të Zi Dritan Abazoviq dhe të kryetarit të Këshillit të ministrave të Bosnje e Hercegovinës, Zoran Tegeltija.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here