Sherr me thika në Korçë/ Një 15-vjeçar përfundon në spital

0
58

Një adoleshent është paraqitur për mjekim në Spitalin e Korçës i plagosur lehtë me mjet prerës.

 

15-vjeçari dyshohet të jetë dëmtuar me thikë gjatë një konflikti fizik.

 

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 14.09.2022, rreth orës 20:50, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 15-vjeçar, banues në Korçë, i dëmtuar lehtë, dyshohet me mjet prerës gjatë një konflikti fizik, në lagjen nr. 12.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here