VIDEO / Gazetarja sportive rrëzohet në mes të skenës

0
108

Një nga gazetaret sportive më të njohura, Diletta Leotta, është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një incidenti të sikletshëm.

Gazetarja italiane ishte e ftuar në një emission, ku u rrëzua në skenë. Gjatë një loje që po realizonte, gazetarja rrëshqet dhe rrëzohet në mes të studios. Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lëndime por videoja u bë menjëherë virale në rrjet.

 

 

Kujtojmë që Dileta ka qenë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes me aktorin me origjinë shqiptare Çan Jaman. Ndërsa përflitej se kishin planifikuar martesën, gjërat mes tyre morën fund. /Albeu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here