Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë

0
67

Një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës. 

Kështu kanë bërë të ditur lexues të Lajmi.net, të cilët kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes. 

Ende nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar. 

Mediumi ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje. 

PAMJE: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here