Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike

0
61

Me datë 30.09.2022, në ora 23:10, në zonën e Kisella Vodës, nga njësiti policor për intervenim në SPB Shkup është ndaluar E.A.(38) nga Shkupi, pasi tek ai është gjetur marihuanë dhe lëndë pluhuri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here