VIDEO / Haroni Ronaldon, tjetër brazilian ka prerjen më të keqe të flokëve

0
59

Ju kujtohet “trekëndëshi” në kokën e Ronaldos për Kupën e Botës 2002, kur Brazili u bë kampion bote dhe ai model flokësh u shpall më i keqi në historinë e futbollit.

Mirëpo tani ka një më të keqe se kaq, dhe është vepër e një bashkatdhetari të “il Phenomeno”, i cili quhet  Verton.

Futbollisti 19-vjeçar i Flamengos është shfaqur në debutimin e tij për Flamengon e famshme me një prerje flokësh që i ka tronditur të gjithë. Diçka më e shëmtuar vështirë se do të shfaqet në fushat e futbollit

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here