Video- Zjarr në Zvërnec të Vlorës/ 2 zjarrëfikëse dhe 7 efektivë në vendngjarje

0
61

Një vatër zjarri është shënuar pasditen e kësaj të hëne në fshativ Zvërnec të Vlorës.

 

Zjarri ka përfshirë një sasi shkurresh, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar menjëherë 2 mjete zjarrëfikëse dhe 7 efektivë, për të vënë flakët nën kontroll.

 

Deri tani, nuk ka asnjë reagim nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo jo.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here