Vllaznia mëson kundërshtarët e grupit në Ligën e Kampionëve

0
66

Është hedhur shorti i grupeve të Ligës së Kampionëve për femra në Nion të Zvicrës. Skuadra e Vllaznisë nga Shqipëria, ka mësuar fatin e saj, ku do të përballet në grup me Çellsin, PSZH-në dhe Real Madridin.

Grupi nuk është aspak i lehtë për ekipin shkodran, por fatit nuk i dihet asnjëherë, ku gjithashtu vajzat e Vllaznisë kanë treguar se kanë karrakter dhe forcën e duhur të grupit për të bërë mrekullinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here