Bytyqi u takua me përfaqësuesen e re të USAID-it, Xheri Dajbëll

0
67

Zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi, dje realizoi takim me ud. shefi i misionit në ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Erik Mejer dhe përfaqësuesi i ri i zyrës së USAID-it në vend, Xheri Dajbëll, ku biseduan për intensifikimin dhe thellimin e bashkëpunimit të ndërsjellë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here