Aksident i dyfishtë në Fushë-Milot/ Plagoset rëndë një grua

0
68

Një aksident i dyfishtë është shënuar mbrëmjen e sotme në Fushë-Milot.

 

Paraprakisht mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Një mjet që drejtohej nga një grua, ka humbur kontrolli dhe është përplasur me trafikndarësen, e si pasojë i ka dalë para një mjeti tjetër.

 

Drejtuesja e mjetit ka mbetur e plagosur është nisur drejt Spitalit.

 

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here