VIDEO / Zyrtari i lartë i Bajernit rrëzohet, kur shënon Dortmundi!

0
89

Skuadra e Bajern Munihut i humbi mundësinë e madhe që të shnwojw një fitore të madhe ndaj rivalit të ashpër Borusia Dortmund. Bavarezët kishin epërsi 2-0 për gati një orë, por në fund dështuan plotësisht dhe zhgënjyen sërish tifozët e tyre, duke mbyllur takimin me barazim 2-2.

Veçanërisht i zemëruar nga goli I dytë i vendasve ishte zyrtari i lartë dhe legjenda e klubit, Oliver Kan, i cili pas golit të Modestit, goditi pjesën e qelqit në pjesën “VIP” të stadiumit në Dortmund dhe në fund rrëzua edhe nga karrigia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here