Ministri Ulsi Manja: Vëllazërisht me Ali Ahmetin, njeriun e luftës dhe marrëveshjeve të mëdha për paqen!

0
58

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sot në fund të mbledhjes së përbashkët të dy qeverive në Shkup, ka takuar kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të tij në një drekë pune.

Ministri i Drejtësisë i Republikës së Shqipërisë, Ulsi Manja pas takimit, në faqen zyrtare të tij në Facebook ka shënuar “Vëllazërisht me Ali Ahmetin, njeriun e luftës dhe marrëveshjeve të mëdha për paqen!” bashkangjitur me një foto ku shihen të dy bashkë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here