Nuk ka fitues, Marok-Spanjë shkon në shtesa

0
18

Ka përfunduar pa gola sfida mes Marokut dhe Spanjës.

Tani ekipet ndo t’i drejtohen shtesave me nga 15 minuta, dhe nëse rezultati nuk ndryshon ndeshja do të shkojë drejt penalltive.

Ndërkohë, sa i përket ndeshjes kishte shumje pakë raste shënimi, ndërsa Iberikët dominuan me përqindjen e topit.

The post Nuk ka fitues, Marok-Spanjë shkon në shtesa appeared first on Alsat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here