Rikthehet fuqishëm Emira Ademi

0
71

Këngëtarja Emira Ademi, që një kohë të gjatë ka pauzuar nga muzika, duke mos sjellë asnjë prurje të re muzikore ajo tashmë rikthiehet fuqishëm me një projekt të ri muzikor Këngëtarja nga Tetova, Emira Ademi ka publikuar projekt të ri muzikor “ Baby”, pas një pauzë në muzikë. Emira ka kënduar prej vitit 2003 deri në vitet 2005-2008. Disa nga këngët e saj të njohur si “Ti je mbret”, “Mallkim për ty”, “Luaj, luaj”, “Temperament” etj. Tani ajo është gati për të filluar karrierën e saj me hitin më të ri „Baby“ Muzika është dhe videoklipi është realizuar tek producenti i njohur Nurteel. Fansat e dikurshëm kanë shprehur entuziazëm për rikthimin e Emires në skenën muzikore duke treguar mbështetje të menjëhershëm. Dëgjoni në vazhdim hitin e ri të saj të titulluar Baby.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here