Aksident në Kurbin/ Përplasen dy makina, humb jetën fëmija dy vjeç

0
9

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Fushë-Kuqes në Kurbin.

 

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

 

Paraprakisht mësohet se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një fëmijë dy vjeç.

 

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë.

 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here