Ky është parashikimi i motit për sot

0
100

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët, ndërsa në pjesët perëndimore të vendit kohë pas kohe e përforcuar nga drejtimi perëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 15 deri në 22 gradë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here