Shpërthim tritoli në Fresk/ Lënda plasëse në një fasoneri

0
34

Një shpërthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë.

 

Burime për gazetarin e Vizion Plus Esido Barkaj bëjnë me dijse se shpërthimi ka ndodhur në një fasoneri.

 

Si pasojë e shpërthimit janë shkaktuar vetem dëme materiale.

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave dhe identifikimin e autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here