Elita bashkë me kunatën, shkëlqejnë në imazhin e fundit – Ora Info

1 min read


Kunatat bukuroshe, shkëlqejnë në imazhin e fundit.

Dy nga kunatat e estradës, Elita Rudi dhe Blerina Bokshi po marrin vëmendje me paraqitjet e tyre në rrjetet sociale.

Bukuroshet mbrëmjen e sotme kanë mahnitur me dukjen e tyre në një dasmë.

Të kuruar në çdo detaj, ato dukeshin mahnitëse.

Ndryshe, ato njihen për jetë luksoze si dhe për stil të veçantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.