Adelina Thaçi në dasmë, kaq bukur është veshur e rregulluar, sa hije i paskan buzët e kuqe – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por shumë aktive në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se është nisur për ndonjë aheng.

Flokët e rregulluara dhe buzët e kuqe i paskan shumë hije Adelinës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.