Aida Doçi tenton ta “fryhet” me zingjir ari – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto, duke u munduar ta shfaq anën e saj luksoze.

Ajo me këtè rast është munduar ta ekspozojë në qafën e saj një zingjir të trash ari. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.