Reja e Shkurtes i lë në hije nuset e estrades, me fustan të ngushtë duket si modele – Ora Info

Erza Dana u bë emër i njohur për publikun që nga koha kur bëri publike lidhjen me djalin e këngëtares Shkurte Fejza.

Ajo tashmë është e martuar me Arbrin dhe bashkë sjellin poza të shumta.

Një të tillë e ka publikuar Erza ku shihet krah bashkëortit.

Ndërsa vëmendje mori me fustanin e bukur por edhe trupin si modele, përcjell infokosova.

Shkurte Fejza do të shkrihet kur ta shoh sa bukur po duket reja pranë djalit të saj.