Sara zbulon pak si shumë nga dhoma e gjumit, Ledrit s’do t’i pëlqejë aspak kjo gjë – Ora Info

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula, përcjell ORAinfo.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një minifund dhe fotografinë e ka realizuar nga dhoma e gjumit.

Mbase kjo gjë nuk do t’i pëlqejë edhe shumë burrit të saj, Ledrit./ORAinfo/