Afrona është gati të bëhet nënë, kaq hije i paska që të kujdeset për foshnjën – Ora Info

1 min read


Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet duke mbajtur një fëmijë në krahë dhe duket se është gati të bëhet nënë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.