E veshur si ‘kullerkë’, Violetë Kukaj po duket më e re dhe më me stil se vajza e saj – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, përcjell ORAinfo.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një stil më ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.