Gresa Behluli edhe pse nënë e mbanë veten shumë mirë, me këtë pamje do ta çmend burrin e saj – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare, përcjell ORAinfo.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur bukur dhe mjaftë elegante./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.