Mbi 1 mijë e 400 gjoba trafiku në 24 orët e fundit – Ora Info

1 min read


1 mijë e 469 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, në 24 orët e fundit kanë ndodhur 26 aksidente me të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Gjatë kësaj periudhe janë arrestuar edhe 14 persona dhe tre janë dërguar në mbajtje.


Leave a Reply

Your email address will not be published.