Nëna e Luizit do të tranohet, Kiara nuk di të bëjë bukë, i bën burrit vetëm bukë me djathë – Ora Info

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka bërë vetëm bukë me djathë për të ngrënë./ORAinfo/