Adelina Tahiri ka dalë sonte, kaq bukur është veshur dhe rregulluar, po duket një ‘mami seksi’ – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë dhe është veshur e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.