Edona James në adoleshencë kështu dukej pa gjoks të madh e ndërhyrje – Ora Info

1 min read


Kështu dukej Edona James në adoleshencë, pa gjoks të madh e ndërhyrje.

Është Edona James emri që po lakohet gjatë gjithë kohës në media dhe jo vetëm.

Personazhi i famshëm i “Big Brother VIP Kosova”, ja ka dalë ta bëjë publikun për vete.

Edona James e ka synuar famën qysh moti, duke marrë pjesë në shou të ndryshëm, madje edhe shou për zbulimin e talentëve, shkruan Kosovarja.

Ja si dukej dikur.


Leave a Reply

Your email address will not be published.