Gresa Behluli lajmërohet nga festa, harron se është nënë dhe është veshur kaq provokuese – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare, përcjell ORAinfo.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.