Adelina Thaçi ka dalë sonte me shoqe, kaq bukur po i rrinë flokë ‘mimivall’ – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por shumë aktive në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se është nisur për ndonjë aheng.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me shoqe dhe vëmendjen morën flokët e saj kaçurrela./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.