Aida dhe Naseri marrin dhuratën më të bukur, shfaqen më të lumtur se kurrë – Ora Info

1 min read


Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, përcjell ORAinfo.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka marrë një dhuratë të bukur nga fansat e saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.