Kiara do ta ‘çmend’ Luizin me buzë të kuqe, i kanë kaq shumë hije – Ora Info

Buzët e kuqe i shkojnë shumë Kiara Tito.

Kiara Tito aktualisht është një nga moderatoret me të përfolura në botën e show bizit.

Ajo është nën moderim të emisionit ‘Fan club’ qe diskutohen përformancat e konkurrenteve në ‘Dancing with the stars’, shkruan Kosovarja.

Në episodin e sotëm Kiara shfaqet tejet elegante në fustanin e zi dhe buzët e kuqe.

Kujtojmë se Kiara po e shijon romancën e saj bashkë me fituesin e ‘Big Brother Albania’ Luiz Ejllin.