Pasi e la përfundimisht Kosovën, Edona tani bën një veprim që askush nuk e priste – Ora Info

1 min read


Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Përmes një postimi ajo tregoi se ka shkuar në Amerikë dhe tani ka publikuar pamje të bukura nga atje, ku duket se është ambientuar mjaftë mirë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published.