Rajoni

LAJMET E FUNDIT

Mori ryshfet nga disa persona, arrestohet zyrtari i pronave

Ilir Kapetani me detyrë inspektor pranë Agjencisë së Trajtimit të Pronave në Tiranë është arrestuar nën akuzën e korrupsionit me urdhër të SPAK.   Sipas...

Zhires: Bazuar në përbërjen e grupit, mund të kualifikohemi

Kombëtarja e Kosovës ka nisur përgatitjet për ndeshjet eliminatore të “EURO 2024”, ku përballë do të ketë Izraelin dhe Andorën. Në prag të sfidave...