Showbiz

Rritet misteri! Kush është e dashura e përfolur e Vladimir Putin?

Është nisur një peticion që Zvicra të ekstradojë ish-gjimnasten ruse Alina Kabaeva, e cila është nënë e katër fëmijëve. Nën titullin “Zvicër, pse po strehon...

Lorè vjen me ”Fajet” një super këngë

“Fajet” quhet projekti muzikor që ka publikuar këngëtarja shqiptare, Lore. Këngëtarja e talentuar këtë këngë e ka realizuar me hitbërësin dhe menaxheri i saj, Alban...

Samanta Karavella lanson super hitin “VAJ”

Këngëtarja e mirënjohur nga shqipëria Samanta sapo ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “VAJ”. Kënga është punuar nga producenti Boban Apostolov,...

Edhe Qëndrimi nuk ndalet me projekte muzikore

Muzika hip hop tashmë është bërë pjesë e pandashme e Botës ku shumica e të rinjëve janë adhurues të flaktë të kësaj muzike! Muzika...

“Haram” kënga më e re e lansuar nga Adelina Berisha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, ju qëndron afër fansave me projektet e saj muzikore. Së fundi ajo pati paralajmëruar edhe për një tjetër projekt...

“Ka ikur ne Dubai me te dashurin”, Beatrix sulmon Balina Bodinakun, i nxjerr bisedat!

Trixa ka publikuar biseden dhe i ka bere thirrje publike Balines qe te mos merret me jeten e saj!!!! Se fundmi eshte perfolur se Beatrix...

Po e du, kështu këndon Dafina Sadiku

Këngëtadja Dafina Sadiku e cila njihet për zërin e sajë karakteristik,zë shumë të veqantë sot ka nxjerrë videoprojektin e sajë më të ri të...

Wanda Nara thyen heshtjen: Ja pse e bllokova Icardin në rrjetet sociale

Pse Icardi e mbylli profilin e tij në Instagram? Për “arsye personale”. Të paktën kështu është deklaruar nga avokatja e i familjes. Madje, pas zhdukjes...

Edwini tregon se repi shqiptar është më i miri në Ballkan

Rep artisti shqiptarë Edwini i cili jeton dhe vepron ne Bronx te SHBA-ve është reper i ri por me potencial shumë të lartë! Zeri...

Policia zvicerane ndërpret xhirimet e videoklipit të Mozzikut dhe Getinjos në Cyrih

  Reperi i njohur, Mozzik ka paralajmëruar publikimin e albumit të ri “Lamboziki”, ndërsa bashkë me të do të sjell edhe një bashkëpunim me Getinjon...

LAJMET E FUNDIT

Zhvillimet në veri, Kurti takon Von Cramon: Është e rëndësishme të fillojmë sa më parë me ofrimin e shërbimeve bazike për qytetarët – Telegrafi

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në takim Raportuesen për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon, e shoqëruar nga shefi...

Rusia: Kemi penguar një sulm me dronë në një rafineri të naftës

Sistemet e mbrojtjes ajrore të Rusisë kanë shkatërruar disa dronë teksa këto fluturake po i afroheshin rafinerisë së naftës Ilski, që gjendet në...

BDI vet më e fortë se të gjitha partitë tjera bashkë

Në anketë, qytetarët shprehën qëndrimet e tyre për mbështetjen e tyre ndaj partive politike dhe politikanëve, si dhe për çështje të caktuara aktuale. Sipas...